«Ми, українці, зараз всі є трішки Андріями…»

Добре відомий у Кропивницькому Андрій Малик, який нині воює у лавах ЗСУ, відгукнувся на ФБ на численні вітання з Андрієвим днем:

«Друзі-побратими, щиро дякую за всі ваші привітання з сьогоднішнім Днем Андрія!

Буду старатися виконувати всі побажання, особливо найголовніше – Перемогу! Все буде Україна!

І хочу, щоб ви прочитали цей текст, який надіслав мені побратим Юрій Смертяга: «Один зарозумілий чоловік сказав Христофору Колумбу:

– Ну, і що ти такого зробив в історії? Ну, поплив. І я б поплив. Подумаєш собі, відкрив щось там? Ну, і я б теж відкрив.

Колумб не став сперечатися, взяв варене яйце і попросив співрозмовника поставити його на стіл так, щоб воно не падало.

Співрозмовник ставив яйце і так, і сяк, дув на нього – однак яйце не стояло, а падало.

Тоді Колумб легесенько вдарив яйцем по столу і змусив його стояти на місці, де загнулася шкаралупа.

– Ах, ось воно що! – скривився співрозмовник. – Я теж так зможу!

– Зможеш, – відповів Колумб. – Але тільки після мене.

Сьогодні згадуємо того, хто першим відгукнувся на заклик Ісуса. Чи він знав, на що згоджується? Звісно, що ні. Особливо, якби почув про те, що мав би за Ісуса віддати своє життя.

Мабуть, не був першим, кого Ісус кликав, але точно став першим, хто почув. Важко бути першим, але він ним став, і за це Церква його сьогодні згадує в особливий спосіб.

Перший – це той, хто рухається в невідоме, переборюючи страх і сумніви. Перший – це той, хто має відвагу. Через це, перший є завжди особливим.

Ми, українці, зараз всі є трішки Андріями, і в багатьох речах ми стали Першими. Вперше двадцять друга Армія світу розбиває вщент теоретично другу. Вперше неядерна Держава перемагає ядерну.

Ця війна є першою війною online, і весь світ у прямому ефірі, спостерігаючи за нашими Перемогами, нами захоплюється.

Цю війну, мабуть, можна ще назвати Першою Волонтерською, коли ворога б'ють навіть малі діти, продаючи сувеніри і віддаючи гроші на ЗСУ.

Також це перша в світі війна з трансформаторами, а в глибшому розумінні, війна темряви зі Світлом.

І у цій війні ми перемагаємо не лише генераторами, але гарячими серцями, які немов розжарена вольфрамова нитка в лампі, дає потужне світло.

Хочу вірити, що наша майбутня Перемога буде лише першою, і нас чекає ціла серія Перемог, бо перемагають не лише зброєю».


Надрукувати   E-mail