У центральній міській реконструюють ще два відділення і вона стане кращою в Україні

– Коли коронавірус тільки нас накрив, стало зрозуміло, що ми не справляємося, не маємо відповідних умов, палати на 8-10 осіб. Які тут умови? … Найбільше страшний не сам коронавірус, а ускладнення: пневмонії і так далі. Для лікування потрібні кисень, дорога апаратура і своєчасне встановлення діагнозу. Десь два місяця тому ми встановили комп’ютерний томограф останнього покоління. Я сам рентгенолог за освітою і працював на першому томографі в області, тож можу сказати, що апаратура в лікарні на Валах – найсучасніша, що дозволить встановлювати правильні діагнози, а це – вже половина справи, – розповів головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх «Точці доступу».

Він також зауважив, що вже готується проєктно-кошторисна документація на реконструкцію ще двох відділень. Коли їх відремонтують і обладнають, наша лікарня може стати однією з кращих в країні.

«Ми зробили це! Відкрили легеневу терапію на базі ЦМЛ на Валах! Знаєте, я в житті немало збудував. Але цього медичного об’єкту чекав, мабуть, найбільше, – написав у ФБ голова міста Андрій Райкович. – COVID змінив світ. Страшна хвороба продовжує забирати життя людей. А місто не мало достатньо ресурсів, щоб протистояти наслідкам коронавірусу, щоб витягувати складних хворих. Тому для мене, як для керівника міста, це відділення – пріоритет поточного моменту. За кошти міського бюджету ми виконали реставрацію приміщення, закупили апаратуру. Легенева терапія розрахована на 30 місць, з них 6 – це ліжка інтенсивної терапії. Подивіться, які затишні, європейського рівня палати. Створена нова система розподілення кисню до кожного ліжка. Встановлена компресорна станція з мережею медичного стислого повітря для палат інтенсивної терапії. І головне – це найсучасніше медичне обладнання експертного класу! За висновками експертів наше відділення – одне з кращих в Україні!»

Уряд дискримінує Кропивницький, порушуючи свої ж постанови

Слід зазначити, що медичну субвенцію від уряду, яку місто очікувало ще з минулого року, ми досі так і не отримали.


Надрукувати   E-mail