Українська гімназія уточнює ситуацію, але з директорами шкіл таки складно…

Несподівано широкий резонанс викликала публікація авторського коментаря про ситуацію з директорами деяких міських шкіл.

Що відбувається з нашими директорами шкіл?

Директор української гімназії імені Шевченка Галина Война зателефонувала нам і уточнила інформацію. Річ у тім, що у школі є двоє входів, через які діти можуть потрапити на територію школи. Один – із вулиці Шевченка, інший – з вулиці Чорновола. Перший відкривають о 7.30 ранку, інший – о 7.40.

Згідно з постановою Кабміну батьків під час навчального процесу на територію школи не допускають. Але о 7.30 черговий учитель зустрічає учнів. Заняття розпочинаються о 8.30. Робочий день вчителів – з 8-ої ранку.

– Я не можу примушувати учителів приходити ще раніше до школи, – резонно зауважує пані Галина. – Звісно, ми не мали досі такого досвіду – працювати в умовах адаптивного карантину, тож можуть виникати якісь непорозуміння. Але до мене ніхто з батьків не звертався з подібними проблемами. За межами шкільної території можуть на якийсь час залишатися хіба ті діти, які приходять раніше 7.30 ранку.

Очевидно, тут питання вирішиться цивілізовано і буде знайдено прийнятний для всіх варіант.

Але були дзвінки і іншого характеру – про моральний та компетентнісний рівень директорів ще двох міських шкіл. Але ні написати листа, ні звернення чи скаргу, і навіть назвати публічно своє прізвище ці візаві не захотіли. Що ж – маємо те, що маємо.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail