Управління освіти не відмовиться від постачальника фальсифікованих продуктів

Справа із фальсифікованим маслом, яке постачалося для дітей у школи та садочки Кропивницького набула розголосу і це спонукало юристку Євгенію Захарченко спробувати вияснити позицію управління – як воно планує діяти далі?

Ті, хто годував дітей фальсифікатом замість масла, постачають і інші продукти

Адже логічно було б відмовитись від такого постачальника, бо він постачає для наших дітей і ряд інших продуктів. Чи можна за таких обстави сподіватись, що вони якісні?

Юристка направила запит в управління освіти Кропивницької міської ради. І їй відповіли, що управління освіти не розриватиме договірні стосунки з ТОВ «Оптторг-К», який підозрюється у постачанні фальсифікату.

Пані Євгенія написала у ФБ: «З відповіді УО ясно, що цей постачальник продовжує доставляти молоко, м’ясо, вершкове масло та інші продукти в школи і садочки міста, єдине, що масло закуповує у іншого виробника. Сподобалась фраза «(питання) відшкодування збитків, у разі доведення факту постачання товару невідповідної якості, буде вирішуватись в ході розгляду кримінальної справи». А нічого, що справу порушено не за фактом постачання фальсифікату? Експертного висновку не досить?»

Варто додати, що власник і уповноважена особа фірми «Оптторг-К» Андрій Миколайович Проценко, а статутний фонд цього ТОВ становить всього п’ять тисяч гривень.


Надрукувати   E-mail