«Ви допомогли нашій армії стати вовком із гострим зором і міцними щелепами»

Так звернулася до своїх однодумців волонтерка Оксана Червона з нагоди шостої річниці створення громадської організації Армія SOS Кропивницький.

На честь цієї дати було зроблено ще одну гарну справу – за зібрані кошти придбали нові шини для однієї з автівок третього полку спецпризначенців.

Власне, цей волонтерський рух розпочався, коли посеред червня 2014 року наш 3-й окремий полк спецпризначення мав першу бойову втрату. В бою з російськими найманцями в районі села Степанівка Шахтарського району Донецької області наші спецпризначенці прийняли бій.

– Це була точка неповернення для всіх нас, – згадує пані Оксана, – літо втрат, болючих до крику, літо жорсткого супротиву, літо неймовірної жертовності, самопожертви і відваги. Біля Степанівки смертельно поранено Женю Бурка, а в цей самий час – перший запеклий бій за висоту 277– Савур-Могилу. Ми тільки починали усвідомлювати, що ті, хто маскувалися під братів, насправді – кати і вбивці.

За ці роки багато зроблено, особливо у перший час, коли мобілізованість нашої армії була підірвана поперднім керівництвом.

– Найяскравіші моменти дуже важко виділити, бо у все, що ми робимо, вкладаємо душу, – говорить Оксана Червона. – У матеріальному плані масштабною подією було придбання квартири для пораненого спецпризначенця, перші оптичні прилади, автівки для спецназу, електроскутер для пораненого. Ми також облаштовували Алею Слави в 2015, зустрічали хлопців з фронту та визволених з полону. Зараз наша поточна мета – придбання вертикалізатора для реабілітації важко пораненого героя, всі зібрані кошти будуть спрямовані саме на це (5168 7427 1515 1027 Приватбанк). Ми будемо разом з нашими Збройними Силами до того дня, поки останній окупант не піде з нашої землі, або не поляже назавжди.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail