Загороджують прохід до річки!

Вулиця Нижня на Олексіївці, біля водойми. Влітку це одне з небагатьох доступних для відпочинку з дітьми місць. Давненько там поставили будиночок (прямо на березі) – сауну, ну, щоб у водичку пірнати опісля парної. І обгородили парканчиком, до води впритул, звичайно.
Вчора увечері ми з розпачем побачили, що хазяї будиночка розширили територію. Десь так метрів на 30 у довжину. Паркан поставили, тимчасовий... Знак заборонний вивісили, і далі розгорнули земельку з тим, щоб парканчик перенести ще метрів на 50... Тобто, гарний шматок пляжу "відкусили". 
Зателефонувала у поліцію відразу, запитала, чи ж не змінились закони, які забороняють городитись блище 50 метрів від води. Сказали, що закони не змінились, не можна так робити, записали адресу, обіцяли приїхати на місце і навіть зафільмувати порушення. Куди звертатись? Скоро вже все загородять...

Вікторія Чумаченко

Ситуацію коментує депутат міської ради Михайло Демченко:

– Стаття 61 Земельного кодексу категорично забороняє такі дії. Я ознайомлений із цією справою і вже звернувся у Держгеокадастр, який нині має контролювати такі речі. Мені відповіли, що вивчають обставини. Зараз чекаю конкретної відповіді. Подав також депутутський запит.

Рішення про виділення тієї земельної ділянки міська рада не приймала. Є тільки проєкт на землеустрій. Тож, сподіваюсь, спільними зусиллями ми відстоїїмо ту ділянку. Але є сумна практика із рестораном «Гавань», де також порушені норми Закону. На жаль, міська рада у цьому випадку надсилає відписки.


Надрукувати   E-mail