А хто це до нас приїздив?

Не пригадую, щоб якийсь приїзд Президента у наш край викликав такий ажіотаж і таку іронічну, якби не сказати саркастичну, реакцію. Так, чиновники, влада завжди готувались до подібних приїздів – підфарбовували, підчищали. У нас, на Полтавській, де тривають роботи з розширення дороги, теж напередодні працювали допізна: усе рівненько зачистили, прибрали щебінь, сміття.

Але завжди (принаймні за часів незалежності) це був приїзд державного діяча, де присутні державні прапори, символіка, відповідний антураж. А хто приїздив цього разу? Хто цей ЗЕ? Зелені партійні банери…. А він, до речі, навіть не голова цієї партії.

Напередодні, у Дніпрі, стався прикрий інцидент, коли охорона Володимира Олександровича не допустила до нього активістку Руху опору капітуляції Аліну Новикову з гострими запитаннями. Не просто не допустила: зламала дівчині ребро. Вона закликала розпочати челендж із тими запитаннями, які не змогла поставити Президенту. У нашому місті її ініціативу підхопили.

Активістка Тетяна Бородіна повідомила: «У Кропивницькому Зеленський втік через чорний вхід від запитань учасників челенджу #Зустрінь_реЗедента. Вони тримали плакати "Ні капітуляції!", #FreeRiff, #FreeDugar, #FreeKuzmenko. Ми вимагаємо, щоб Зеленський відповів – чому досі триває судилище над Ріфом, Кузьменко і Дугарь, попри те, що всі докази слідства розбиті захистом вщент; чому президент дав наказ не проводити евакуацію пораненого сержанта Журавля; чому влада і далі йде на поступки Кремлю, піднімаючи питання виборів на Донбасі та відновлення водопостачання до Криму? Представники президента обіцяли, що гарант поспілкується з мітингувальниками, але, побачивши здалеку плакати, Зеленський не вийшов до кропивничан, і після планової зустрічі, не дотримавши слова, втік через чорний хід».

Про нового голову ОДА, якого представляв Зеленський, ми вже писали.

Ще один кіт у мішку: від Кореї до свинокомплексу

Казус вийшов і зі стратегією, яку представляв очільник слуг у області Микита Потураєв. Журналісти відразу виявили, що це не що інше, як документ, затверджений депутатами обласної ради ще у березні. У складі обласної ради немає жодного депутата партії «СН», а Микита Потураєв тоді взагалі не мав ніякого стосунку до нашого краю.

Може, хоч борщ посмакував Зеленському у нашій ресторації?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail