Адмінкомісія міськради теж проти слуг Кремля

Ми повідомляли, що адмінкомісія міської ради мала розглянути провадження проти активістів Руху Опору Капітуляції, що було відкрите за розклейку наліпок "Жодного голосу слугам Кремля", як реакція на адмінпротокол поліції.

Хто у нас підтримує «слуг Кремля»?

Учора, як повідомила пресова служба РОК-Кропивницький, адміністративна комісія міськради на своєму засіданні закрила провадження проти двох активістів руху, у зв’язку з відсутністю складу правопорушення.

«Але ця перемога не остаточна, адже обставини, в яких було складено згаданий протокол, а саме – напад та викрадення активістів РОК представниками виборчого штабу Стрижакова, ще мають бути розслідувані, а винні – покарані», – прокоментував подію Дмитро Сінченко, координатор Руху Опору Капітуляції на Кропивниччині.

Активістам РОК інкримінували ст.152 КУпАП – порушення правил благоустрою, хоча жодного закону вони не порушили. Хлопці клеїли наліпки на самовільно встановлені рекламні конструкції партії Артема Стрижакова "Перспектива міста" у вигляді лавок, а це ніяким порушенням бути не може.

Напередодні днів тиші перед місцевими виборами у одному з дворів по вулиці Жадова на активістів Руху здійснили напад представники виборчого штабу Стрижакова. Вони затягнули активістів РОК в мікроавтобус, відвезли у свій офіс, обшукали і, під погрозами життю і здоров'ю, здійснюючи психологічний і фізичний тиск, змусили підписати брехливі заяви і озвучити їх на камеру. З цього приводу ведеться розслідування правоохоронними органами.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail