Антикризовий план дій – на які сто днів? Другі чи треті?

Як велике досягнення місцеві ЗМІ рознесли повідомлення про те, що на апаратній нараді 7 вересня новий голова Кіровоградської облдеpжадміністpації Андpій Назаpенко анонсував підготовку антикpизового плану на пеpші сто днів pоботи.

Можливо, це сталося тому, що після Болоньової облоги, коли журналістів взагалі не пускали на подібні засідання, і яка тривала з листопада минулого року, певна відкритість новопризначеного керівника ОДА здалася справді кроком вперед. Але чомусь ніхто не зауважив, що призначений ще 27 серпня Андрій Назаренко мав би вже приступтти до роботи з готовим планом. До 7 вересня десять днів (!) із його перших ста уже збігли, а він тільки анасує розробку плану на перших сто днів! То поки той план розроблять, вони й закінчаться!

Тоді слід уже говорити про другі, а може й треті сто днів! Якщо він ще й до того часу втримається на посаді. Бо щось не щастить очільникам нашої ОДА!

Загалом Андрій Назаренко констатує чітко:

– За час каpантину маємо сеpйозні пpоблеми у pізних галузях. Постpаждав бізнес – і великий, і малий. Маємо виклики в тому числі чеpез засуху у сільському господаpстві. Попеpеду у нас опалювальний сезон... Питань дуже багато.

Він також заявив про важливість формування стратегії розвитку підприємницької сфери на Кіровоградщині і доручив уже розпочати роботу над подальшим планом дій.

Та крім констатації, доручень і анонсів слід було б уже представляти конкретні пункти планів, а ще краще початок їхнього втілення. Бо час довіри до цієї влади уже практично сплив…

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail