Дерево розбрату обклеєне агітками різних партій…

Ще ніколи я не читала таких веселих кримінальних новин. Тут прекрасно все: і драматичний сюжет, і кульмінація, і розв’язка.

«У Кропивницькому сусіди побилися через опале листя, в ході конфлікту чоловік побив жінку. За словами підозрюваного, він підмітав листя біля свого двору, коли побачив, що сусідка теж прибирає, а листя мете в його бік. Він зробив їй зауваження у грубій формі. Жінка разом із дочкою підійшли й почали бити його віниками. Він у свою чергу відмахувався мітлою. Зі слів потерпілої, вони з підозрюваним живуть у будинку, який розділений на дві половини. На території його частини двору росте дерево. Листя з того дерева вони з дочкою й мели на його територію. В ході конфлікту держаком від мітли та металевим совком чоловік наніс їй травми».

Журналісти, які написали цей шедевр, де відеосюжет?? Вимагаю! Так щоб у кадрі крупним планом – дерево розбрату, віники й совки як речові докази. Коментар слідчого – обов’язково. Ну, і ще голови ОДА для солідності. У кадр застрибують наперебій кандидати в депутати і кричать, що то все винен Порошенко.

Під деревом швидко з’являється лавочка Стрижакова і біл-борд Зе-команди з написом «Програма президента «Велике прибирання». Зе-команда одразу бере учасників конфлікту в свій список до міської ради. ОПЗЖ і Шарії влаштовують Пушкінські читання про дуб і плачуть, що їм запрєщают разгаварівать на рускам, найняті Ківою тітухани прибігають їх побити для підвищення рейтингу, але з ними не розрахувалися повністю, тому вони тільки обливають усіх зеленкою, навіть власника двору. Сусідки з нього сміються, він знову б’є їх держаком від мітли. Його пакує поліція.

У фінальному кадрі: дерево розбрату обклеєне агітками різних партій, пенсіонерки б’ють кандидатів їхніми ж агітками… Сонце ще дає тепло, температура 15 градусів, коти й собаки гребуться в листі.

Фінал. Чи не цим закінчаться і виборчі перегони?

Ольга Кирилюк


Надрукувати   E-mail