Керувала спортом – покерує й культурою?

Якраз на святвечір за юліанським календарем у нашій обласній владі відбулося трохи дивне призначення – начальником департаменту культури і туризму стала Уляна Соколенко.

Досі пані Уляну знали як заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту – начальника відділу фізичної культури, спорту та позашкільної освіти Кіровоградської ОДА. В обласній раді вона не раз звітувала про роботу цієї сфери і, очевидно, непогано її знає.

Але чи так само добре орієнтується вона у галузі культури? Про це – жодних публічних коментарів ні від неї, ні від голови облдержадміністрації Андрія Назаренка, який і підписав призначення, не було. А це галузь дуже складна і ще більш важлива, бо впливає на гуманітарний, духовний стан суспільства. У цій сфері у нашій області – багато цікавих, відомих і видатних особистостей, і щоб впливати на них, мати серед них авторитет, очевидно, мало формальної посади. Тим більше ці люди дуже вразливі і амбітні і щоб тримати баланс між ними, треба мати неабияку харизму і характер.

Ми звернулись до Уляни Василівни з проханням більше розповісти про себе, прокоментувати це призначення. І якщо буде на те її воля, обов’язково повідомимо.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail