Нам знову не пощастило? Чи навпаки?

Приїхали! Минулої середи було повідомлено, що Кабмін погодив кандидатуру підприємця Валерія Міщенка на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації. Наші ЗМІ тільки почали придивлятися до цього новачка у політиці, який має немалі підприємства і землю в Устинівському районі та на Чернігівщині. Пан Валерій виявився людиною не публічною, про нього було мало що відомо. І ось – на тобі. Минув тиждень і Кабмін передумав.

Новий голова ОДА: запропонували – пішов! (оновлено)

Цього разу вже виявили, що у Валерія Міщенка таки присутній конфлікт інтересів. Хоча, ясна річ, це було відомо і тиждень тому. Пан Валерій запевнив тоді членів Кабміну, що передасть бізнес синові і готовий прийняти тягар державної посади.

На крайньому засідання уряду також згадали, що голова ОДА мусить мати авторитет та підтримку серед мешканців області. Просто відкриття! Ніби про це ніхто не міг додуматися тиждень тому…

Нагадаємо, що кандидатуру на посаду голови облдержадміністрації пропонує саме Прем’єр-міністр. Тож, кажучи чесно, дії Дениса Шмигаля викликають, як мінімум, подив. Чи така вже страшна кадрова криза у нашої влади, чи такий хаос і неможливість домовитись? Чи взагалі відсутність якоїсь твердої позиції? У будь-якому випадку, для країни, для нас, українців, нічого хорошого у цьому нема.

А нашій області не щастить вже втретє. Андрій Балонь, не встиг придивитися до наших ресурсів і влип, як муха в окріп, у хабарі, Богдан Торохтій взагалі не прийшов на засідання Кабміну, Валерія Міщенка ніби погодили і враз передумали. Не щастить щось нам. Чи навпаки – пощастило?..

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail