Наш депутат – один із найскромніших

Завершився час декларування доходів тими, кому належить це робити за законом. Нові обличчя у владі, які прийшли начебто від народу, показали мільйонні статки, а дехто і сотні мільйонів, яких, ясна річ, пересічні українці не мають. Депутат від нашого міста Олександр Дануца теж задекларувсав своє майно і можна сказати – він один із найскромніших народних депутатів.

Пан Олександр має досить скромну квартиру у Кропивницькому – 65,72 м. Приблизно такого ж розміру житловий будинок у Малій Висці. Не маючи житла в столиці, цілком законно орендує готельний номер на 25 м. Їздить на двох авто, теж не дуже шикарних: Chevrolet 2005 року випуску та Hyundai 2011.

Він, як відомо, власник фірми «Прайм-тайм» та засновник благодійного фонду підтримки незалежної преси. У фірмі він заробив 78 з невеличким хвостиком гривень. Це мало, порівняно із депутатською зарплатою: 158 тисяч плюс 118 тисяч на витрати, пов’язані з виконаннням депутатських повноважень. 17 з половиною тисяч партія «Слуга народу» виділила йому також «на участь у навчанні».

Олександр Дануца довіряє виключно Приватбанку. Має там кілька рахунків від двох тисяч гривень до 166 тисяч. Зберігає готівкою 5 тисяч доларів і 20 тисяч гривень. Ну, і взяв 47 тисяч кредиту.

Декларації інших депутатів – далі буде.


Надрукувати   E-mail