Наш земляк допомогає «слугам» перевіряти неугодних?

Свого часу ми повідомляли про призначення нашого земляка Олега Татарова заступником керівника офісу Президента.

І тут – наші кадри!

Пан Олег родом з Новоукраїнського району, здобув престижну освіту, зробив прекрасну кар’єру, добре заробляє. Але прославився своїми антимайданними настроями, працював на високій посаді у МВС за сумнозвісного керівництва ним Віталія Захарченка. Логіка (і голосні декларації нинішньої влади!) підказують, що маючи такий бекграунд, навряд чи можна було претендувати на державну посаду, та ще й високого рівня!

Та виявилось, якраз навпаки! Такі люди й потрібні нинішній владі і зокрема Андрію Єрмаку.

«Українська правда» в одному зі своїх політичних оглядів про ситуацію на нинішніх місцевих виборах пише прямо: "Андрій Борисович на наради приводить із собою Татарова (заступник начальника головного слідчого управління МВС часів Захарченка, люстрований, віднедавна заступник Єрмака – УП). Як виявилося, у Татарова серйозні зв'язки по міліцейській лінії в регіонах, він комунікує на місцях – якщо треба когось перевірити, то він робить це дуже оперативно». «УП» посилається на співрозмовника в керівництві партії «Слуга народу».

Був корисний пан Олег владі Януковича, тепер став незамінним помічником «слугам». У чому ж полягають подібні перевірки? Можливо, ми скоро побачимо це і у нашому місті?

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail