Новий тандем секретаря й голови у Кропивницьку може стати найпотужнішим

Екссекретар міської ради Андрій Табалов на передвиборчій конференції партії «Наш край» заявляв, що йде з політики. http://chas-time.com.ua/polityka/andrii-tabalov-ide-z-polityky.html

Та, очевидно, його, випускника Брайтонського університету, щось у політиці тримає потужно, і нині він знову депутат уже Кропивницької міської ради. Але «Наш край» має тепер лише три голоси, інші фракції теж, очевидно, не поспішали підтримувати екссекретаря, тож Андрій Олександрович і не робив спроб, щоб залишитися на попередній посаді. Натомість Кропивницька міська рада обрала нового очільника депутатського корпусу.

Ним став представник фракції політичної партії “Пропозиція” Олег Колюка – колишній начальник управління власності міської ради. За його кандидатуру свої голоси віддала абсолютна більшість: 35 депутатів із 37, що брали участь у голосуванні.

Пан Олег людина не дуже публічна, але досить відома у професійних колах. Висококласний юрист, він зарекомендував себе не лише як професіонал, а й як людина, що має свої принципи і переконання. Варто сказати, що за час своєї діяльності на посаді начальника управління власності міської ради, йому вдалося фактично удвічі збільшити надходження до бюджету від комунальної власності.

Свого часу у нашому місті нею буквально розкидалися – у довгострокову оренду або приватну власність потрапили тролейбусний парк, «Кіровоградтеплоенерго», готель «Київ», кінотеатри «Мир» та «Зоряний», центральний сквер. Це тільки найкрупніші об’єкти, що першими прийшли на думку і де орендарі чи власники не стали ефективними, тож їх варто повернути містянам. І робота ця ще не закінчена. Риторичне питання – чи легко повертати їх у власність громади? Очевидно, тут необхідні і високий професіоналізм, і тверда принципова позиція.

Зрозуміло також, що Олег Колюка, який і став депутатом міської ради від партії «Пропозиція», яку у нашому краї очолює Андрій Райкович, працюватимме у тісному тандемі із головою міста. А це, очевидно, дозволить і швидше, і ефективніше працювати усьому органові місцевого самоврядування.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail