Україна колись освятила Московію, вона її і відспіває!

Регіональний центр наукових досліджень з історії України Кіровоградської області виступив із публічною заявою.

У ній сказано: «Ми, працівники Регіонального центру наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань, не один рік працюємо із історичними документами, архівними справами, свідченнями очевидців багатьох трагічних подій минулого століття. Здебільшого це – прямі документальні підтвердження загарбницької, знищувальної політики імперської Росії, пізніше замаскованої під облудну маску СРСР, щодо українців і України в цілому.

Національно-визвольні змагання Української Народної Республіки та потужний спротив холодноярців були задушені насамперед російською збройною силою. За цим не забарились розкуркулення, колективізація, Голодомор, кривава хвиля репресій, Друга світова, у якій СРСР перемогла гітлерівський нацизм ціною непомірних, невиправданих людських жертв, значною мірою українських, післявоєнний голод, затоплення величезних наших територій, знищення безлічі історичних артефактів національної пам’яті і матеріальних цінностей заради гігантоманії сумнівних прожектів СРСР, потужна і цілеспрямована русифікація, свідоме перемішування націй. Усе це крок за кроком нищило українську силу, наш ресурс, свідомість і ментальність.

Якби у сучасну комп’ютерну програму внести усі факти нищення українського народу, вона б дала однозначну відповідь: такої нації давно немає, її мова забута, культура асимільована. Але ми – є! Наша любов і волелюбність проростали через усі трагедії й втрати. І ми маємо одну із найдосвідченіших і сильних армій Європи.

Сто років тому світ залишив нас наодинці із імперським загарбником. Сьогодні – усі цивілізовані країни на нашому боці. Ми маємо дипломатичну, фінансову і технічну підтримку. У нас немає вибору. Україна колись освятила Московію, вона її і відспіває!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Слава великому Українському народові!»


Надрукувати   E-mail