А чому колеса відпадають?..

Учора спеціалісти управління транспорту та зв'язку міської ради спільно з представниками відділу державного контролю за безпекою на транспорті в Кіровоградській області перевірили пасажирські транспортні засоби у Кропивницькому щодо належного дотримання відповідних санітарних норм, протиепідемічних заходів та виконання умов договорів щодо наявності квитково-облікових відомостей.

Рейдова бригада перевірила дотримання правил перевезення пасажирів, забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, санітарної обробки салону та наявність у водіїв відповідних документів для роботи на маршруті.

Члени комісії перевірили транспортні засоби підприємств ПП «УкрАвтоІнвест», ПП «ОЛІКС», ПП «Паритет Сервіс» та ФОП Кобченко В.В. на кінцевих зупинках.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що підприємства-перевізники забезпечені дезінфікуючими засобами, але не всі водії мають повний пакет документів, а саме: відсутній квитково-обліковий лист. Рейдова бригада зафіксувала порушення, склавши відповідний акт.

Усе це класно. Але нас, пасажирів, які фактично щодня користуються послугами маршруток, насамперед цікавить: чому у деяких машин прямо на ходу відпадають колеса? Буквально на днях таке сталося у центрі Кропивницького. І що з цим робити? Яка камісія відповість?

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail