Актор із Ставидел ображається на батьків, які вважають його зрадником

Актор Юрій Батурин народився і виріс у селі Ставидла колишнього Олександрівського району. Він активно працює у російському кінематографі і знімається у багатьох серіалах. Та, на жаль, цей симпатичний чоловік вважає, що його численні рідні живуть у полоні. І навіть каже, що вони у нашій країні не живуть, а доживають.

У багатьох українських ЗМІ з’явились його скарги на батьків, які, мовляв, вважають сина зрадником. Юрій Батурин з початку повномасштабного вторгнення РФ розірвав зв'язок із близькими, у тому числі навіть з батьком і матір'ю.

Юрій все-таки зазначає, що не тримає зла на рідних і вважає, що вони незабаром опам’ятаються. "Я для них ворог. Не спілкуюся з ними з 24 лютого. Насилу розумію, чому мене там вважають зрадником. Україну люблю, ціную, ніколи не скажу про неї поганого слова. Цю країну будували мої діди. Зараз мої батьки просто доживають у цій нинішній Україні, не живуть. Їм уже висловлювали оточуючі, мовляв, як же так, що ж із Юрком... Там якоїсь миті перестали прислухатися до інших думок. У Росії всім говорю, мовляв, я росіянин українського походження", – заявив Батурін.

Водночас артист, який підтримує війну в Україні, стверджує, що готовий прийняти у себе рідних. "У мене нічого не змінилося щодо них. Як вони до мене ставляться – не знаю. Знаю, що коли все закінчиться, все стане на свої місця. Не спілкуюся з ними, бо не хочу провокувати хворих людей, які там перебувають. Живу з думкою, що вони просто у полоні. Я думаю про рідних щодня, повірте мені", – зазначив Батурин.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail