Акція триває! Потрібна тканина

Як ми вже повідомляли, триває акція, ініційована активістами «Кроп:Hab» «Ми на відстані, але ми разом». Одна з ініціаторів акції Інна Колпак інформує: «За три дні відшито ще 600 захисних масок, з них 94+60 передали на дитячу обласну лікарню, на управління МНС віддали 80 масок, на 4-ту міську лікарню для санітарочок 60 масок, патрульним поліцейським, яких зустріли мимохідь – 20 штук. На війну нашим захисникам відправили 200+80, ще на завтра буде 200, які теж поїдуть на схід! За підтримки #Броня_для_медика_Кропивницький передали 16 захисних екранів для медиків (на два екіпажі швидкої та хірургам), та вісім вірусологічних одноразових наборів! Дякуючи торговому представнику ТОВ "Herbion" (Ольга Бондаренко) мали змогу передати ліки від кашлю! Вдадиславу Чубенку дякуємо за 200 мішків для укріплень! Мусимо шити поспішаючи, щоб відправити ще хлопцям і дівчатам на Схід захисних масок!

Ользі Камишевій, Інні Хохлаткіній, Інні Пеєвій, Інні Жолоболвій дякуємо за тканину. Світлані Бойчук, Олені Горобець, Оксані Компанієць, Лілії Місюні, Тетяні Муленко, Оксані Авітесян-Бершадській, Олені Шпілівенко, Оксані Василині, Еці Кравцовій, Олені Бобровницькій, Олені Медведовській, Інні Вишневській, Світлані Аталиковій – за неймовірну швидкість у пошитті захисних масок!

Дякуємо спільноті Krop Car, які допомогають збирати "стратегічну" сировину – тканину, резинку, нитки для пошиття масок! Дякуємо усім, хто приєднався до нашої Акції особливого періоду "Ми на відстані але ми разом!"

ДУЖЕ ПОТРІБНА ТКАНИНА!!!

Будьте здорові! Мирного і вільного неба над головою!»


Надрукувати   E-mail