Чекаємо від Сеітаблаєва фільму про Залужного!

Наприкінці лютого у прокат вийшов фільм Ахтема Сеітаблаєва "Мирний 21". Про Луганський прикордонний загін, початок війни в 2014-му. Воєнна драма. Фільм у жанрі екшн. Прекрасно виписаний сценарій, чудова режисерська робота і неперевершений акторський склад – Андрій Самінін, Олексій Тритенко, Максим Девізоров (служить зараз в ЗСУ), Павло Лі (вбитий росіянцями в Ірпені), Роман Ясіновський, Віктор Жданов...

Актори, яких дуже любить наш кінематограф. Фільм тримає в напрузі з першого кадру і до останнього. Тішить те, що патріотичне кіно у нас тепер не просто правильне, а ще й цікаве. Це історії про живих людей, а не плакатних героїв. Без гасел, але з великим підтекстом. Ну, а в фіналі фільму все, як я люблю – ще одна інтрига і сюжетна головоломка в стилі найкращих детективів.

До речі, як розповів режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв, багато сюжетних ліній стрічки списано з життя. Як і сама історія збройного протистояння луганського прикордонного загону сепаратистам, історія вірності присязі, що сталася на початку війни – в червні 2014. Прототипом головного героя фільму є голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко. Добре, що про таких героїв знімаються фільми. Тепер чекатиму від Сеітаблаєва фільму про Залужного!

Світлана Божко


Надрукувати   E-mail