Чи посадить вас той, хто пишно відзначає з вами день народження?

Днями стала відома ще одна, і, мабуть, найвагоміша причина, чому нашому високопоставленому землякові, заступнику голови офісу президента Олегу Татарову вдалося уникнути покарання. Незважаючи на серйозні звинувачення у корупції, свідчення фактично його співучасника, переслідування на рівні НАБУ, він вийшов сухим з води і навіть зберіг високу посаду. Ось один з секретів:

На святкування дня народження Олега Татарова з’їхалось більше десяти топ-посадовців силових відомств. Про це повідомляє «УП» і публікує відео урочистості. Серед них і ті, що були пов’язані з розслідуванням його справи. На свято прибув заступник голови національної поліції України та начальник головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе. У його тещі є кілька об’єктів нерухомості у ЖК на Печерську, де мали отримати квартири нацгвардійці у справі «Укрбуд». Слідство встановило, що Татаров, коли працював юристом в «Укрбуд», яка на той час належала екснардепу Максиму Микитасю, брав учать у передачі хабара посадовую криміналістичної установи МВС. Той же Микитась зазначав, що Цуцкірідзе, перебуваючи на високих посадах у МВС, допомагав тодішньому юристу «Укрбуд» Татарову вирішувати проблеми з МВС.

На день народження нашого землячка прибув також заступник генпрокурора Олексій Симоненко, який і передав справу Тсатарова від НАБУ до СБУ. Це стало ключовим чинником уникнення покарання.

Чітко проглядається ціле корупційне кубло. На жаль, президент, замість того, щоб використати владу для його викорінення, публічно висловив підтримку Олегу Татарову.

За матеріалами «УП»


Надрукувати   E-mail