Київ дав Європі 158 королев і королів. А тепер – захищає

Перед вами історична картина – портрет королеви Анни (близько тисячі років), увіковічнена в Софії Київській, де зображено усіх славетних королев: Франції – Анна, Угорщини – Анастасія, Норвегії, Данії – Єлизавета, Англії – Агата. Усі вони доньки Ярослава Мудрого, великого князя Київської Русі. В цей час чоловіком Польської принцеси був їхній брат Ізяслав, королевою сестра батька. Інший Володимир був чоловіком принцеси Німеччини. Мама доньок була принцесою Швеції Інгігердою, брати якої були королями Швеціі і Даніі.

Уся Європа без винятку мала родинні зв’язки з Київською Руссю– Україною! За 100 років до заснування села Москов.

Але повернемось до наших королев, бо кожна з історій про них – Голлівуд відпочиває! Чи знаєте ви, що королева Англії Єлизавета, яка недавно померла, – нащадок нашоі королеви Агати? Чи не тому Англія вірний друг Украіни у ці визначальні часи? Чого лише Борис Джонсон вартий!

А донька Агати Маргарита стала не лише королевою Шотландії, але й її святою! Бо за життя найбільше храмів Божих побудувала і добрих справ зробила. А далі – і Річард Хоробре серце, і Марія Стюард – з нашим, тобто Агатиним, королеви з Києва, корінням!

Шановний Макроне, а вам слід нагадати про легендарну Анну Киівську, яка стала королевою Франціі, знала чотири мови. Привезла Євангеліє, на якому присягали чи не всі королі Франції, написане у Києві. Кров королеви Анни текла у 18-ти монархів Франції (!).

А ще про те, як саме цей легендарний портрет 4-х сестер з Києва, які стали королевами Європи, врятував святу Софію від Московського мракобісся! В 30-х її за бажанням ката Сталіна, ідеала путіна, мали підірвати! Вже заклали вибухівку… 1000-літнє диво архітектури саме у Києві, викликало жабу у московських безбожників.

І раптом ультиматум від Франції: «Якщо посмієте спаплюжити портрет нашої легендарної королеви Анни, зруйнувати витвір рук батька нашої королеви, наша країна розриває дипломатичні відносини! Одразу ж!»

… Ага, такі рішучі попередники були у вас, вельможні французи! Від Жанни д‘Арк, а не Ліпен корінням! Отак французи і врятували нашу Софію! Їм би ще тепер мову ультиматумів щодо путлера вивчити!

І тут слід ще угорцям нагадати нашу-їхню королеву Анастасію. Бо саме завдяки заступництву Києва і могутніх Київських князів угорський король Андруш, чоловік Анастасії, був врятований від смерті! Адже на той час Київська Русь була НАЙБІЛЬШОЮ державою Європи. І найвпливовішою!

Може, тому так впевнено вела себе і не визнавала жодних ультиматумів вже відома нам королева вікінгів Єлизавета? Рідна сестра згаданих королев.

Ну, ви ще чули десь, щоб одна жінка стала за життя спочатку королевою Норвегії, а потім Данії? А наша Єлизавета стала! І ще й доньку королевою зробила. А ще врятувала принцесу Англії сироту Гіту від ненависного шлюбу… і послала… ну як руский корабль найгрізнішого самодержця, який спробував їй погрожувати. А потім віддала ту англійську принцесу Гіту за київського короля Володимира Мономаха!

Бачите скільки у нас англійського? Французького, нормандського, датського, шведського, польського, норвежського, угорського? Де тут рашистське?

Ось яке у нас, украінці міцне коріння ВЖЕ було ЄВРОПЕЙСЬКОГО роду! КОЛИ ЩЕ НЕ БУЛО МОСКВИ! Хто там де думає пускати нас в ту Європу чи ні?

Та в нас тепер тих Річардів Хоробре Серце – мільйони! Єлизавет і Анн, Агат і Анастасій – не менше! І те, що розбрелись вони у час воєнного лихоліття біженками – то тимчасово! Вони ще стануть королевами! А Україна – членом Євросоюзу. А хто сумнівається – розкажіть ім ось цю історію! І те, що Київ дав 158 королев і королів Європі! І ще дасть! Вірмо і діймо! Разом до перемоги!

Разом з художником, який застосував штучний інтелект, Володимиром Козюком та чудовим коментарем від Світлани Заблажко-Ткаченко

Зінаїда Куценко


Надрукувати   E-mail