Мали прибрати ще в травні, але воно і досі там…

Мешканці Новомиколаївки уже багато років, а особливо у таку спеку, як нині, страждають від несанкціонованого сміттєзвалища, яке утворилось у ярку між вулицями Новомиколаївською та вул. Миру, за територією гаражного кооперативу (біля 29-ої школи).

Вони звернулися до громадськості у фб-групі «Кропивницький проти свинства», мовляв, вже не раз інформували міську владу про неподобство, але отримали відписки. З міської влади відповідали, що дали завдання КП «Універсал», аби ті прибрали сміття. КП, правда, надало мешканцям письмову відповідь, що вирішить проблему до кінця травня. Але вже початок вересня, а сміття, як лежало, так і лежить.

Крім того, що міська служба, як і наша міська влада загалом, виявилась такою неповороткою (сподіваємось, вони таки вирішать цю проблему!), виникає ще два запитання: сміттєзвалище, як пишуть мешканці, існує більше 20 (!) років. Чому ж тільки зараз виникло бажання його прибрати? Раніше не заважало? Та й утворили ж його явно не інопланетяни, а самі ж мешканці мікрорайону…

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail