«Ми її любимо!»

У колишнього головного балетмейстера нашого обласного академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Жанни Олійниченко ювілейна дати. Яка – не важливо. Бо ця струнка привітна жінка, здається, залишається молодою завжди.

Її творчий шлях розпочався із славнозвісного ансамблю «Ятрань», де вона була ще й старостою колективу. Очевидно, багато чого вона навчилася у талановитого постановника, народного артиста України Анатолія Кривохижі, танцювальні постановки якого свого часу підкорили весь світ. У «Ятрані» пані Жанна зустріла й свою любов – чоловіка Георгія. Був у її житті і народний театр музичної комедії Олександра Флейшмана. Та, звісно, місцем, де найповніше розкрились її здібності, любов до танцю, відданість цій справі став обласний театр.

Там її пам’ятають і люблять!

Надія Мартовська: "Ніяк не можу поєднати цю неймовірну цифру і Жанну Дмитрівну – завжди юну, рухливу, усміхнену. Балетмейстер театру корифеїв – сюди я потрапила на її запрошення, і ми пропрацювали разом майже 20 років. Тренування, репетиції, музичні вистави, концерти – усе під її керівництвом. Коли так тісно співпрацюєш, трапляється різне. Ми ображалися одна на одну, сварилися, мирилися – всього було і все минуло. І зараз я бачу в ній ту ж молоду, вродливу усміхнену жінку з променистими очима, як і багато-багато років тому. Я вдячна Вам, Жанно Дмитрівно, за те, що перевернули моє життя і вплинули на мою долю. Як і на творчі долі багатьох ваших вихованців».

Євгенія Миронович: «Дуже порядна, доброзичлива, принципова, творча Людина! Високопрофесійний балетмейстер!!! Працювати з нею завжди було цікаво. У той же час вона залишалася вимогливою на сцені, особливо турбувалася про своїх дівчаток з балету. Ми її любимо!»


Надрукувати   E-mail