Наш земляк Антон Лірник відхрестився від росіян і прогулюється у Валенсії

Антон Лірник, який був резидентом Comedy Club, уже понад два роки як виїхав з України. Комік спочатку переїхав до Туреччини. Восени 2022-го засвітився у компанії російських колег у розважальній обслузі круїзного лайнера Astoria Grande.

Цей лайнер – давня розвага заможних росіян. На борту є джакузі, басейн, спортивні майданчики, фінська лазня, фітнесзал з тренажерами, два ресторани, п'ять барів, галерея магазинів, медичний центр, дискотечний зал і театр на 700 посадкових місць. Він здійснює поїздки з Сочі до Туреччини щотижня – відпливає щосуботи.

Очевидно, Лірник, який починав свою сміхацьку кар’єру у тодішньому Кіровограді (його мама Ульяна Лірник – одна із засновниць фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі») достатньо заробив на лайнері і перебрався в Італію. Нещодавно його там зустріла інша наша зіркова землячка – Катерина Кузнецова.

Акторка Катерина Кузнєцова, відома роллю у фільмі “Анка з Молдованки”, яка після початку повномасштабної війни в Україні, припинила співпрацю з усіма російськими проєктами. Катерина опублікувала фото, на якому вона разом зі своїм чоловіком, росіянином Максимом Апліним, гуляють в компанії актора Артема Лірника, та його родини — дружини Марини та доньки Марфи. Пари прогулювалися вулицями Валенсії (Італія).

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail