Потрібен пікап: мобільність – життя кулеметників

Мене тішить, що ті, хто у тилу, живуть майже мирним життям. Мене тішить, що ви маєте змогу відвідувати кав'ярні, ресторани та ТРЦ. Я радію кожному повідомленню, що ритмічно працюють підприємства та відкриваються нові.

Це свідчення про рівень довіри до ЗСУ. І це дуже класно. Кожному з ким я спілкуюсь, кажу: живіть на повну, народжуйте, виховуйте дітей, працюйте. Маю прохання – не заважайте оплакувати загиблих воїнів, поважайте тих, хто повернувся на щиті.

Ми робимо свою роботу, іноді дістаємо вас з проханнями. Ну, вибачте, а до кого ще звертатися? Силам оборони постійно потрібні будуть до самої Перемоги "дрібнички". Без цього ніяк.

Моєму підрозділу потрібне авто, щоб посилити ваш захист. Створити мобільну групу на пікапі. Вони дуже класно себе показали на всіх ділянках фронту. Сучасні тачанки дають змогу працювати, як по повітряних цілях, так і живий силі ворога. Крім того мобільність кулеметників, це їхні життя. Мати можливість змінювати позиції, а не чекати прильоту – це крута опція. Повірте.

У нас ще багато планів на життя після Перемоги! Сподіваюсь, що правильно пояснив мету збору коштів. Дякую до неба, кожному, хто пожертвував на авто! Але треба ще... (Я так паскудно себе почуваю, коли прошу... Наче з протягнутою рукою стою під церквою).

Разом до Перемоги!

Збір на волонтерську картку Тетяна Бородіна. Гривня 4731219648610289

P.S. Епічне знищення шахедів мобільною групою тут:

https://t.me/koderida

Олег Чабан


Надрукувати   E-mail