Росія виділила 360 мільйонів рублів для знищення української літератури

Російські окупанти продовжують знищувати українську ідентичність. У Центрі національного спротиву заявили, що на тимчасово окупованих територіях російські солдати вилучають українські книжки із бібліотек і заміняють їх на російську літературу. Таким чином, росіяни знищують українську літературу на окупованій території.

"Черговий доказ того, що історія циклічна. Так, за наявними даними, міністерство культури РФ виділяє 200 млн рублів на закупівлю та поширення російських книжок на ТОТ півдня та сходу. Водночас близько 120 млн рублів – на створення трьох модельних бібліотек у кожному окупованому регіоні та 40 млн на фінансування підконтрольним окупантам бібліотек окупованих регіонів", – зазначили у відомстві.

У Центрі нацспротиву переконані, що росіяни ставлять перед собою мету знищити українську літературу на окупованій території. "Проте, слід пам’ятати, що орки близько 400 років намагалися знищити українську мову, оскільки мова і культура формують національну ідентичність кожного народу. Саме тому Росія на різних етапах свого існування, від царських часів і до сьогодення, так цілеспрямовано намагається нищити все українське", – додали у ЦНС.

ДТ


Надрукувати   E-mail