«Це рішення далося мені нелегко…»

Призначено нових керівників провідних закладів у сфері культури – обласної філармонії та наукової універсальної бібліотеки імені Дм. Чижевського. Книгозбірню очолила Валентина Животовська, філармонією керуватиме тепер Наталя Агапеєва.

Обоє керівниць – люди авторитетні, досвідчені, досконало знають сферу культури, обоє очолювали її обласні управління. Але якщо пані Валентина фактично повернулася на свою попередню посаду, з якої пішла керувати культурою області, то для пані Наталі – це певний поворот у кар’єрі. Адже вона потужно зарекомендувала себе на посаді директора краєзнавчого музею, провела ремонт приміщень, впевнено діяла і як менеджер, і як публічна особа.

Наталя Агапеєва так прокоментувала своє нове призначення:

– Це рішення далося мені нелегко. Я не звикла стрибати із крісла у крісло. 25 років пропрацювала в обласному управлінні культури, 9 років – у краєзнавчому музеї. Але тут ситуація склалася так, що до мене звернулися представники філармонійного колективу. Свого часу я з ними близько співпрацювала, готуючи кілька концертних звітів області в столиці. Я разом з ними підготувала відповідну програму і з нею перемогла на конкурсі. Тепер протягом пяти років маю втілити задумане.

Звісно, музей мені покидати непросто, усе тут стало близьким і дорогим. Але залишаю його на дуже кваліфіковану і віддану справі людину – Ірину Смаглюк, яка була у нас вченим секретарем, вела всю наукову роботу музею, має відповідну освіту і підготовку. Вона тимчасово виконуватиме обовязки директора музею. А потім буде оголошено конкурс.


Надрукувати   E-mail