53 стане щасливим числом для Райковича?

Нарешті ми маємо фактично офіційні підсумки виборів міського голови Кропивницького. Учора Кропивницька міська територіальна виборча комісія Кропивницького району Кіровоградської області (згідно з новим територіальним поділом маємо таку назву) на підставі протоколу про результати голосування з виборів Кропивницького міського голови постановила визнати обраним Райковича Андрія Павловича, за якого проголосували 27839 (двадцять сім тисяч вiсiмсот тридцять дев’ять) виборщв, що становить 53,53% від загальної кількості голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Цікаве число, воно може стати щасливим для нашого міського голови. Цього року з відомих причин явка на вибори місцевих органів влади була на десять відсотків менша, ніж п’ять років тому. А у нашому місті ще менша від середньоураїнської. При цьому Андрій Райкович отримав майже на три з половиною тисячі голосів більше, ніж під час минулих виборів. Це однозначно свідчить: довіра до нього значно зросла. Андрій Павлович не раз висловлював міркування, що люди судитимуть по справах, а не по словах. Воно виявилось правильним?

Певною мірою – так. А лише частково тому, що інформаційний простір навіть тільки нашого міста настільки роздертий і фрагментований, що там часто важко зорієнтуватися – де правда, де брехня, це цілковита вигадка, а де суміш правди і фейку.

Тож сьогодні для ефективного управління крім ділових якостей, твердості характеру, багатогранних зв’язків у різних сферах, не менш важливо мати пряму і авторитетну комунікацію, якій би довіряли хоча б більшість мешканців міста. Велику роль тут має також зіграти відкритість влади, готовність швидко реагувати і коментувати будь-яку гостру ситуацію чи закид.

Адже коли добротворча енергія примножується, вона може стати потужним чинником нашого розвитку й піднесення. І тоді 53 точно стане щасливим не лише для Райковича.

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail