Були відіки, стануть ролики…

Президент Володимир Зеленський подолав коронавірус і виступив з новою ініціативою: масштабний флешмоб для молоді Ukraine NOW.. Давайте знімати ролики про Україну. На ініціативу президента відреагував голова облдержадміністрації Андрій Назаренко. Він наголосив, що Кіровоградщина багата на талановиту, неординарну й успішну молодь.

«Ми – столиця танцю, у нас дуже потужна команда спортсменів, у нас багато молодих науковців... Ми неодноразово вражали і змушували заздрити всю Україну! Маємо гарний привід знову заявити про себе – тож долучайтеся!», – закликає Андрій Назаренко.

Ну, чого там, ініціатива ніби непогана. Патріотична. Ті, хто зніме найкращі ролики (а це молодь до 30 років), у день 30-річчя Незалежності України зможуть поговорити з Володимиром Олександровичем.

Тільки з чим ми зустрінемо те 30-річчя? Адже терміново слід розрулювати політичну кризу із Конституційним судом, зробити все, щоб ми не залишились один на один з Росією на міжнародній арені. Слід застосовувати екстраординарні заходи, щоб та ж молодь не мусила виїздити за кордон на заробітки, бо на рідній землі не може заробити ні на нове житло, ні на гідне життя. Як уникнути банкрутств цілих галузей? Як вивести з кризи ту ж атомну енергетику?

Саме таких ініціатив хочеться чекати від керівника держави і очільника області. А не про ролики.

Далеко ж ми на тих роликах заїдем!..

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail