Чи стане знову Андрій Табалов секретарем міськради?

Депутатів міськради обрано, на них чекають нагальні справи. Проблем більш, ніж достатньо. Як відобразиться новий режим карантину вихідного дня на бізнесі, на доходах міського бюджету? Де взяти додаткові кошти? Як не втратити, а збільшити необхідні перерахування із Державного бюджету, регіональних та депутатських фондів?

Тож, очевидно перша сесія новобраної міської ради не за горами. Ясна річ, доведеться вирішувати і всі кадрові та організаційні питання. Хто стане секретарем міської ради? Чи претендуватиме на цю посаду знову Андрій Табалов? Адже він обраний депутатом і цілком може зайняти це крісло. І хоча під час минулої виборчої кампанії він заявляв, що йде з політики, за останні пару місяців могло багато чого змінитися.

Інтрига залишається. На наше пряме запитання – чи балотуватиметься він на посаду секретаря і якщо ні, то хто, на його думку, має достатній досвід і авторитет для цього, Андрій Олександрович не відповів. Можливо, й не виключає шансу бути знову обраним. Тут треба тільки зважити – чи вистачить для цього голосів?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail