Чорноіваненко знову буде головою обласної ради?

Вже остаточно відомий склад і обласної ради. Важко точно визначити, як тут складеться більшість. Якщо брати ідеологічний чинник, хоча він майже для всіх політичних сил досить умовний, то з «Батьківщиною» мали б об’єднатися депутати від «Європейської солідарності», «Слуги народу», «За майбутнє», «Пропозиції».

«ОПЗЖ», звісно ж, окремо. А радикали вирішували б куди їм іти – чи до красивих, чи до розумних. Але в житті усе набагато складніше, ніж у політичній схемі, тут значну роль грають людські стосунки, симпатії, амбіції. Чи можливо, що «Слуги народу» об’єднаються з «ОПЗЖ»? У нашій обласній раді, як на мене, – навряд чи. Але саме тут є лідер, який здатен вплинути на вибір багатьох – Сергій Ларін. Правда, чи проміняє він мандат народного депутата на статус депутата Кіровоградської обласної ради – ще питання.

Півтора десятка нинішніх депутатів обласної ради працювали і у попередньому скликанні. Серед новачків виділяється Валерій Міщенко, який отримав один з найбільших кількісних показників – за нього проголосували більше трьох тисяч виборців. Це саме той Валерій Міщенко, який ледь не став головою нашої облдержадміністрації. Тоді йому закидали, що він не має політичного досвіду. Тож, пан Валерій, очевидно, вирішив його здобувати.

Серед значних змін у складі обласної ради і збільшення серед депутатів, майже удвоє жінок. У минулому скликанні їх було дев’ятеро, нині – 17.

Аналізуючи новообраний склад, можна з великою часткою ймовірності прогнозувати – Олександр Чорноіваненко зможе знову бути обраним головою обласної ради. У більшості партійних фракцій немає яскраво виражених лідерів, а якщо і є, то Олександр Анатолієвич, враховуючи його досвід і здатність домовлятися навіть з чортом, знайде з ними спільну мову. Хіба збунтується хтось із тих, хто вже пригрітий…


Надрукувати   E-mail