Колишній генерал СБУ розповів, як наш земляк Татаров «приручає» керівників правоохоронців

Колишній генерал Служби безпеки Андрій Наумов в інтерв’ю BBC заявив, що вважає заступників голови Офісу президента Олега Татарова та Андрія Смирнова "кінцевими бенефіціарами дискредитаційної кампанії" щодо нього. Смирнов заперечив звинувачення.

"У моїй ситуації вийшло так, що замовників і ворогів достатня кількість, – сказав він журналістам, – але глобально всі зв'язки ведуть до двох людей – Татарова (Олег Татаров – заступник керівника ОП) та Смирнова (Андрій Смирнов – заступник керівника ОП). Кінцеві бенефіціари моєї історії – це вони. …Його (Татарова) вплив був надто активним, і він постійно розширював коло тих керівників, які раніше були йому непідконтрольні. У хід йшли і обіцянки медалей, і посад, і використовувалася різна мотивація. І коли вже керівники ставали прихильні до нього, він ставив їм безпосередньо свої завдання, оминаючи субординацію. Так його вплив розростався».

Татаров надати коментар ВВС відмовився.

Андрій Наумов – ексначальник головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки Україн, його підозрюють у шахрайстві та зловживаннях. Ім'я Наумова також пов'язували зі справою про державну зраду колишнього керівника Кримського УСБУ Олега Кулініча, але справи про державну зраду проти самого Наумова немає. У ДБР заявляли, що Наумов міг збирати та передавати російським спецслужбам дані, які становлять державну таємницю, зокрема, щодо систем безпеки зони відчуження ЧАЕС.

Наумов виїхав з України у ніч проти 24 лютого. Кортеж Наумова з грошима та коштовностями залишив Україну буквально за кілька годин до початку повномасштабної війни.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail