Наших чиновників скорочуватимуть?

Гранична чисельність держслужбовців центральних органів виконавчої влади і їхніх представництв у регіонах має зменшитись приблизно на 10%. Про це написав у Telegram прем'єр Денис Шмигаль, повідомляє «ЕП».

За його словами, ефективність у роботі державних службовців має бути на першому місці. "Уряд робить важливі кроки для завершення реформи держуправління. У межах цієї ініціативи гранична чисельність державних службовців ЦОВВ та їхніх територіальних підрозділів повинна зменшитись приблизно на 10%.

Паралельно готується законопроєкт щодо реформування системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад. Це унеможливить виплати надбавок посадовцям за суб'єктивним принципом та підвищить престиж держслужби", – написав Шмигаль.

За його словами, Секретаріат Кабміну, Мінфін, Мінифра та НАДС стануть першими, де буде запроваджена нова фінансова модель.

Добра чи погана новина? Наші чиновники часто скаржаться на шелену завантаженість, роботи у них стільки, що ніколи й угору глянути. А у той же час від такої інтенсивної роботи чомусь майже не відчувається результату. Ні окрема людина, ні суспільство в цілому не бачать ефективності від їхньої напруженої діяльності. Враження таке, що державний апарат здебільшого (за винятком окремих органів місцевого самоврядування, які ближче до людей) працює сам на себе. То, може, проблема не стільки у кількості, а у методах роботи і у підходах до оцінки результативності?


Надрукувати   E-mail