Наших «слуг» можуть не взяти до Партії регіонів-2

Після повідомлення про те, що оточення найбільшого олігарха Рената Ахметова скоро виведе на політичну арену країни нову партію, щось типу Партії регіонів-2, Борис Колесніков, колишній нардеп від Партії регіонів та "Опозиційного блоку", міністр уряду Миколи Азарова швиденько відхрестився від цього проєкту. Та не пройшло і кількох днів, і він підтвердив створення нової політичної сили.

У коментарі Радіо Свобода Колесніков сказав "Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву "Україна – наш дім". Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати".

Планується, що презентація політсили відбудеться наприкінці травня – початку червня. Колесніков також каже, що проєкт не буде партією окремого регіону: "У нас є спеціалісти і зі Львова, і з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра. З "Опозиційного блоку" у партії поки що немає нікого, а з Партії регіонів – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатись на з’їзді".

Як бачимо, Кропивницького у цьому переліку немає. Чи Борис Колєсніков, проросійський політик, просто ще не вивчив назву нашого міста? Цікавіше питання про те, чи вважає він наших «слуг», яких політологи зараховують до групи Іллі Павлюка, підручного Ахметова, «найкращими людьми» і «спеціалістами різних сфер»?

Чи стануть наші депутати-слуги членами Партії регіонів-2?

Але дуже схоже, що обидва проєкти – і «СН», і ПР-2 можуть стати для них останніми зупинками соціального ліфта…

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail