П’ятнадцять років ми обстрілюємо яйцями своїх ворогів

Де ще у світі є День яйця? Якщо й є, то просто як привід зайвий раз звернути увагу на цей корисний продукт. Але він ще й зручний, як зброя!

Пресовий реліз місцевого осередку Руху Опору Капітуляції нагадує: «24 вересня 2004 року в місті Івано-Франківську, в одного відомого проффесора (тоді – кандидата в президенти та прем'єра Віктора Януковича) поцілили “важким тупим предметом”, від чого той знепритомнів і потрапив до лікарні. Згаданим предметом виявилось… яйце! Саме ця подія спровокувала шквал народної творчості – анекдоти, карикатури, телесеріали, комп’ютерні ігри, пісні. Громадські рухи взяли на озброєння гасло “Яйце – то сила, що зека завалила!" Виникла навіть торгова марка “Веселі яйця”. Словом, ця подія запам’яталась надовго».

У нашому місті вперше кидали яйцями 24 вересня 2005 року. Традицію започаткував журналіст Геннадій Рибченков. І хоч Янукович давно втік, але як же таку гарну традицію забути?

Тож, РОК 26 вересня провів її трохи у іншому форматі: «Сьогодні Януковича вже немає в Україні, однак безліч його колишніх соратників намагаються здійснити реванш і повернути собі владу, щоб знівелювати всі досягнення Революції Гідності та капітулювати у війні з Москвою. Володимир Зеленський впевнено та наполегливо намагається повторити долю свого попередника Януковича. Активісти Руху Опору Капітуляції нагадали шостому президенту, чим закінчується політика капітуляції та знищення країни» – розповів координатор РОК в Кропивницькому Дмитро Сінченко.

Зовнішні та внутрішні вороги (окупанти, сепаратисти, терористи, корупціонери і колаборанти) і стали мішенями цьогорічної акції. П’ятнадцять років ми їх розстрілюємо, та, схоже, ще яєць знадобиться багато…

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail