Поки ми не знешкодимо власних вошей, московські гниди лізтимуть до нас…

Коли горить бензовоз усі люди діляться на три частини: 80% тікають від нього, 10% впадають у ступор і 10% тих, хто біжить до нього і бореться з вогнем. Не пам’ятаю, де це вичитав. Тероборона Києву потрібна була, коли ворог стояв біля воріт, а частина депутатів втекли. Ми вистояли, депутати повернулися. Хтось провів розслідування, де вони були два няйтяжчі місяці? Чому їх не було на робочому місці? Проте, коли вони повернулися, не забули виплатити собі зарплатню за цей час, а далі тероборону терміново розігнали, побоюючись, що вона спитає з депутатів.

Ми єдині в світі маємо такий унікальний досвід самоорганізації населення у сучасній війні — хтось цим переймається, збирає? Ні. Швиденько треба все прибрати, озеленити, начебто війни й не було. На зброю грошей нема, а на траву, квіти, розмітку — є! На тероборону грошей нема, а на схеми вони є.

Депутати-втікачі роблять усе, щоб нашкодити і спаплюжити пам’ять про цей унікальний досвід. А що вони зараз витворяють? Я про їхні “мудрі” рішення: виганяти людей з магазинів і медичних закладів під час повітряної тривоги на вулицю — це просто геніально! На їхню думку там люди точно захищені. Це не смішно. Інколи я ловлю себе на думці, що варто було б щоб прилетіло кілька ракет туди, де вони подібні рішення продукують.

Шкода від їхнього повернення — неймовірна. Знову розперезалася поліція, яка було зникла на період приходу ворога, а зараз зла і голодна повернулася і намагається надолужити “втрати” під час “вимушеної бездіяльності”. Це Київ, а знали б ви що робиться в глибинці. Правда, там, де голови громад порядні — там такого немає. З поведінки поліції зараз можна однозначно визначити де працюють схеми, а де ні.

Прокуратура, ДБР, НАБУ, СБУ — працюйте! Поки ми не знищимо цих вошей, та московська гнида буде лізти сюди, бо тут свої. Вони і йшли сюди щоб “своїх” захищати. “Рускоязичне населення” це і є ця система. Це її треба було захистити від бандерівців і Майданів. Не хочу чути більше: не на часі... Саме на часі, саме зараз, коли ця система показала своє справжнє нелюдське обличчя. Ідеї, герої, принципи, національна гідність України — ось що вони хотіли і хочуть знищити, але вони тільки розбудили нас. Зараз система намагається роззброїти і розпорошити тероборону, щоб потім беззбройну саджати в тюрми, як Торнадо, або вбивати, як Білого і Лісника. Це стара гебешна система, яка використовує ще сталінські методи боротьби з незгодними. Вона не змінилася. Якщо хтось думає, що закордонні політики її змінять — то це самозаспокоєння. Вони не можуть це зробити за нас — це наше завдання. Вони підказують нам необхідні кроки, допомагають морально, теоретично, але наше громадянське суспільство має це робити саме. І зараз, коли воно зібране, мобілізоване на відсіч ворогу. А це ворог, ворог, який підліший і підступніший ніж московитська орда.

Оцей бензовоз горить. 80-відсоткова частина заспокоїлась і спостерігає за пожежею. Але ж бензовоз вибухне, якщо заборонити тим 10 відсоткам його гасити. Так вибухне, як ця війна, і нікого не пожаліє.

Петро Клименко


Надрукувати   E-mail