Просто обмовився? Наш високопоставлений земляк, ніби між іншим, озвучує план Росії

Днями заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров заявив, що директор НАБУ Артем Ситник "не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і має піти". У чому полягає антиморальність пана Артема, не конкретизує. Для нас же цікаво, що цей висопоставлений чиновник – наш земляк і досить неоднозначно зарекомендував себе у багатьох принципових ситуаціях.

Ми писали і про його не зовсім вмотивоване призначення.

І тут – наші кадри!

І про дивні заяви стосовно боротьби «з неугодними» нинішній владі. Наш земляк допомогає «слугам» перевіряти неугодних?

Тепер черговий ляп? Бо ж відразу посипались спростування: "Заява заступника керівника Офісу президента України Олега Татарова щодо діяльності НАБУ є його особистою думкою та не відображає офіційної позиції глави держави".

Як зазначили в Офісі президента, Зеленський неодноразово заявляв про те, що визнання неконституційними окремих положень закону "Про Національне антикорупційне бюро України" хоч і створювало загрозу для роботи НАБУ, але, зрештою, не змогло зруйнувати легітимність і незалежність як Національного антикорупційного бюро, так і його чинного директора. Та найближчим часом цей закон буде вдосконалено для його повної відповідності Конституції України. 

Дійшло до того, що президент Володимир Зеленський запевняв послів G7, що гарантує збереження посади директора Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником. Бо ж це чи не єдиний антикорупційний орган, який має певні результати. І коли активно запрацює відповідний суд, суспільство нарешті побачить їх. А у цьому дуже сильно не заціквавлена Росія, бо найменший наш крок у позитивному напрямку для неї – кістка у горлі.

І чи випадково озвучує «свою особисту думку» саме ОлегТатаров, який обіймав посаду у системі МВС під керівництвом Віталія Захарченка в уряді Миколи Азарова? Коли в МВС почалася люстрація, то одним з перших звільнили саме Татарова, який курував кримінальні провадження стосовно Тетяни Чорновол, Автомайдану та активістів.

Після Революції Гідності та люстрації перекваліфікувався на адвоката. У 2016 році був захисником сумнозвісного русофіла, нардепа Вадима Новинського.

Чи не належить наш земляк до тих, кого Росія тримає на крючку?

Світлана Орел


Надрукувати   E-mail