Старенький ВАЗ і сотні тисяч валют світу

Олег Воронько, уродженець Світловодська – один із майже не публічних, загадкових для широкого загалу народних депутатів.

Так само й геть не типова його майнова декларація. Очевидно. Олег Євгенович не надає значення тому, чим пишаютьься і що накопичують більшість заможних людей – кваритири, будинки, люксові машини. У столиці він живе у готельному номері, у Дніпрі орендує квартиру на 100 квадратів. Ще одну, удвічі меншу, має на правах співвласності, також частку у такій же невеликій квартирі у Світловодську.

Здається, молодий, амбітний, технар за освітою, мав би любити сучасні, швидкі авто. Де там – ВАЗ 1974 року випуску, придбаний 20 років тому…

Трохи балує пан Олег дружину Альбіну, громадянку Росії: задекларував її дві шуби – норкову і соболеву та намисто фірми Cartier (вартість не вказана). Сам має два фірмові годинники – Chopard і Rolex.

Але це сущі дрібниці порівяно із колекцією валют, які народний депутат чомусь зберігає готівкою: майже три мільйони доларів (2796000), мільйон 130 тисяч євро, майже пів мільйона польських злотих, 760 тисяч ізраїльських шекелів, 145 тисяч фунтів стерлінгів, 23 тисячі швейцарських франків і лише 117 тисяч гривень. Та дев’ять тисяч в Універсалбанку. Щоб зберігати таку колекцію, треба немало місця! Та, мабуть, для Олега Воронька це не проблема. Єдине, у чому виявилась його технічна просунутість – він має 155 тисяч ВТС криптовалюти.


Надрукувати   E-mail