У нашій області доступність мобільного зв’язку не менше 70 відсотків

Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь на пресбрифінгу повідомив, яка ситуація із мобільним зв’язком і в яких областях ситуація найгірша.

У Донецькій області доступність зв’язку становить 39,3%, у Запорізькій – 47,6%. Також через відключеннями електроенергії значних труднощів із зв'язком зазнають Одеська (67,6%) та Черкаська (68,4%) області. Внаслідок пошкоджень інфраструктури великі труднощі з мобільним зв’язком спостерігаються у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

На решті території країни доступність мобільного зв'язку становить не менше 70% від загальної кількості базових станцій. "Оператори забезпечують резервним живленням не лише базові станції, а й усі підсистеми мережі – це десятки тисяч об'єктів. Зараз усі ключові елементи мереж операторів зарезервовані", – сказав Щиголь.

Голова Держспецзв’язку нагадав, що після перших масованих атак росіян на енергетичну інфраструктуру цей показник впав до 40%.

У минулому році в Україну залучено 22 тисячі терміналів Starlink, 80% звільнених міст частково з відновленим інтернетом.

За матеріалами ЗМІ


Надрукувати   E-mail