А що, як знову не оберуть?..

У Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка повним ходом триває підготовка до виборів ректора. Ця непроста процедура триває тут уже вдруге. У жовтні минулого року жоден з претендентів не зміг набрати половину і більше голосів, тож було призначено нові вибори.

Вони відбудуться 25 лютого. Тепер кандидатів семеро.

На манєжє всьо тє жє плюс два професори і два доценти

Отож, ймовірність, що знову жоден з них не набере потрібної кількості голосів ще більше зросла. Програми кандидатів оприлюднені на сайті університету, тут же розміщено і графік зустрічей. Для науково-педагогічних працівників вони проводитимуться з 12-30 до 13-00 години, згідно графіка, за допомогою програми для відео конференцій – ZOOM за таким посиланням https://zoom.us/j/2195918427?pwd=YmZQdms3eDRLTjFZQkVJVnkySXJ6Zz09 (Ідентифікатор конференції: 219 591 8427, Код доступу: 8rzXbK)

Навчально-допоміжний та управлінський персонал можуть зустрітися з кандидатами на посаду ректора 18 лютого 2021 року о 12-30 у актовому залі університету.

Цікаво, якщо нового ректора знову не оберуть, втретє теж дозволять змагатися одним і тим же кандидатам? Так процес може стати безкінечним…

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail