Аратта, 8-й батальйон УДА – разом до перемоги!

Нинішня проклята війна стала тим, чого не викреслиш, не скасуєш, не забудеш. Ворог ненавидить, прагне вбити. З першими пострілами в наш бік 99% цивільних проблем перестають існувати, залишається те, що важливе на війні – братерство, озброєння, засоби зв’язку та розвідки. І надзвичайно важливі люди – ті, хто не втомлюється допомагати.

Люди, ви іноді неймовірні! Підприємець та волонтер Олександр Крившенко з Кропивницького постійно підтримує Українську Добровольчу Армію. Тож коли керівник 12-го терзагону друг Гаррі обгрунтував важливість ремонту безпілотника, пан Олександр надав для цього десять тисяч гривень. Безмежна вдячність за допомогу! Наближаємо перемогу разом!

Карантинні заходи, на щастя, не висушили повністю кишені та душі людські. Іноді можна собі відмовити в чомусь, якщо впевнений, що кошти ідуть на благословенну справу – захист рідної землі. Добрі справи творити легко лише разом. Традиційно 34 кг м‘ясних виробів поїхали для 8-го батальйону Української Добровольчої Арміі. Традиційно відгукнулися небайдужі ЛЮДИ, яким зовсім небайдужі хлопці, які захищають наш з вами теплий літній, а головне – мирний спокій. Разом до перемоги!

Ігор Козуб


Надрукувати   E-mail