Астрозенекнемось?

Отже, вакцинувалася – щеплення зробили в 5-й поліклініці, пройшла в групі людей, яких можна назвати "громадські діячі, журналісти" і т.п. Якщо ви також спілкуєтеся з багатьма людьми і вважаєте себе публічним діячем, що готовий популяризувати вакцинацію проти COVID-19, скажіть про це сімейному лікарю, вас можуть записати на залишки вакцини.

Ну "залишки" звучить якось не дуже, це означає, що у першу категорію потрапляють медики, військові – деякі з них відмовляються вакцинуватися, а вакцина ж є, от замість них можна.

Я коронавірусом перехворіла у жовтні, минуло вже майже пів року, мабуть, антитіл вже не було. Реакція на вакцину: на ніч піднялася температура до 37,8, вище не піднімалась. Ламало все тіло, наче трактор їздив по мені, але на ранок ці чарівні відчуття пройшли. Ще зберігається слабкість і невелика температура. Краще всього на наступний день взяти вихідний.

Справа в тому, що ми надто акцентувалися, як погано після вакцини, і вже геть забули, наскільки погано при коронавірусі. А там отакі відчуття тривають два тижні. Плюс додаються деякі нюанси, такі як двостороннє запалення легень. Я наголошую – вірусне запалення легень, це значить, що ніякими антибіотиками той вірус не зупинити – і він зжере стільки легень, скільки захоче, кому як пощастить.

Мені не сильно пощастило – в мене досі в легенях булькає і квакає, коли лягаєш на спину, і це вже напевно на все життя. І до цього булькання і квакання не вистачало тільки повторного зараження.

Ми досі не зрозуміли, що головна небезпека COVID-19 – саме в повторних зараженнях, знову і знову, через кожні пів року, поки від тих легень нічого не залишиться...

Тож ідіть, друзі мої, і вакцинуйтеся – одну ніч температурки можна потерпіти. Тільки коли буде вакциновано більшість людей – виробиться колективний імунітет, вірус зникне, і ми всі знову зможемо жити нормально.

Надія Паливода

Пішов з життя не вакцинованим…

Зайшла сьогодні до мене на роботу гарна знайома, яка працює в одному з медичних закладів міста. Від неї почув, що їх заклад у ПОВНОМУ СКЛАДІ відмовився від вакцинації! Відповідь на питання «чому?» нагадала мені ефір російського «солов’їного посліду» з повним набором пропагандистської маячні, починаючи від чипування, до того, що мало не всі країни відмовилися від Астразенеки, бо вона шкідлива.

З цього можна зробити висновок, що агентство новин ОБГ (Одна Баба Говорила) працює значно ефективніше за офіційні державні джерела інформації. І ця печерна дикість – у наших медиків, які навпаки – мають закликати людей до обов’язкової вакцинації, бо іншого способу перемогти пандемію просто не існує!

Така фігня – по всій Україні! А ми дивуємося: чому у нас кількість вакцинованих не зростає прогнозованими темпами? А здобуття країною з цими дикунами групового імунітету стає просто недосяжною метою, чого, власне, і прагне наш північний сусід, уміло підливаючи вогонь у істерики наших антивакцинаторів.

Вакцинація – особиста справа кожного. Ніхто нікого не примушує. Кожен вирішує сам, що краще: шкода від вакцинації чи можливе місце на цвинтарі, де на пам’ятнику обов’язково треба позначити: пішов з життя невакцинованим…

Віктор Дюлерман


Надрукувати   E-mail