Дивлюся в душу ворогів

Пізня осінь безсоромно роздягає лісопосадки. Погляд яструба-месника зосереджений. Під напівжовтим-напівголим деревом стоять московити. Ой, вже лежать.

Аеророзрахунки спецпідрозділу «Стугна» завзято працюють із дронами-камікадзе, продовжуючи виводити окупантів з ладу. Ми вб‘ємо їх усіх.

* * *

Днями два бійці підрозділу «Стугна» отримали поранення в бою. Хочу розказати вам про одного з них – Стаса Фоменка.

До війни працював в морських компаніях на різних посадах, за що отримав позивний Морячок. Якось розговорились з ним – розказав цікаві історії. На морях заробляв чималі гроші в валюті. Підтягнув чимало своїх земляків в солідні кампанії на хороші зарплати. Почалась війна одразу вирішив повернутись, щоб захищати свою землю. Хоча міг залишитись і заробляти гроші. Всі інші не повернулись…

Влітку на війні на донбаському фронті зник безвісти рідний брат Морячка. Він служив разом з батьком. Батько після поранення служить досі.

Кілька тижнів тому Морячок успішно влучив у ворожий СУ-30. Чимала удача як для новачка цієї справи.

Зараз лежить в госпіталі на лікуванні після поранення. Чекає, щоб пошвидше повернутись в стрій і знову бити ворогів.

Приклад мужності та патріотизму. Гордий такими бійцями.

* * *

Друзі сьогодні втратили чимало речей дороговартісних під обстрілами: пнв, теплік, бінокль, амуніцію. Бажаючі допомогти будемо вдячні:

5375 4141 0644 5348

* * *

Останні дні несемо втрати пораненими. Інтенсивні бої. Кількість мобіків значно зросла. Місцями пруть неадекватно і самовпевнено, за що заслужено отримують чималого тягла.

Думаю до снігу вирівняєм ситуацію і навчимо російських новачків дисципліні. Швидко роздупляться, що вилазити зі своїх нор не варто і шанси на виживання у них мінімальні.

* * *

Дивлюся в душу ворогів. Їм страшно. Вони хочуть скоріше здохнути аби не мучатись на цій війні.

Вони знають, що програють.

Дмитро Лінько


Надрукувати   E-mail