Дюранті, який брехав про Голодомор, мають позбавити Пулітцерівської премії!

Крайовий комітет США для визнання Голодомору геноцидом розпочав національну дію з проханням до Ради Пулітцерівської нагороди переглянути свою заяву 2003 року і, нарешті, визнати, що вони допустилися великої помилки і відібрати Пулітцерівську премію, надану Вальтеру Дюранті.

В. Дюранті був кореспондентом газети „New York Times“ у Москві під час жорстокого правління Йосифа Сталіна в СРСР. Він брехав в газеті „New York Times“ про обставини ґеноцидної політики Сталіна. Мета оновленого руху з відкликання нагороди Дюранті полягає у пошуку союзників та координації зусиль, щоб переконати Раду Пулітцерівської нагороди скасувати премію за журналістику 1932 року пропаґандистові В. Дюранті.

„Понад 20 років Рада Пулітцерівської нагороди та „New York Times“ замовчують прохання українців, – заявила Оксана Пясецька, голова підкомітету з відкликання нагороди. – Треба це зло виправити та засудити престижну нагороду за журналістику людині, яка свідомо сприяла приреченню на голод мільйонів українців“. В. Дюранті стверджував, що в Україні не було голоду під час геноциду, відомого як Голодомор, лише визнавав те, що деякі люди голодували. Він був майстром фальшивих новин, які сприймались довірливою та несвідомою европейською та американською громадськістю за правду, адже вважала Дюранті знавцем справ у Радянському Союзі.

Комітет Голодомору США за відкликання нагороди В. Дюранті розпочав нову акцію весною 2021 року, коли Колеґія Пулітцерівської винагороди збирається та обирає кандидатів на нагородження Пулітцерівськими нагородами за 2021 рік. Процес відкликання нагороди В. Дюранті, розроблений Марією Квіт-Флин та Зіною Полец-Ґутманіс має метою створення мережі журналістів та освітян, надання їм можливости публікувати статті та просувати знання про великі перекручення та брехні, вчинені В. Дюранті. Мета – залучити ЗМІ для висвітлення правди з істот– ною історією. Для цього також слід використовувати соціальні мережі для розміщення мемів з решіткою #RevokeDurantyPulitzer. Приклади мемів доступні на мережевій сторінці Комітету Голодомору США за відкликання Дюранті „Duranty revocation tab“: https://ukrainegenocide.com/ duranty-revocation/.

Слід також просувати всесвітню петицію на „change.org “ про скасування Пулітцерівської нагороди Дюранті. Для отримання додаткового повідомлення для аґітації, звертайтесь до голови підкомітету на адресою: Holodomor.DurantyRevoke@gmail. com. Цей та багато інших поточних проєктів, здійснених Комітетом з питань Голодомору США, допоможуть підвищити рівень обізнаности про Голодомор як геноцид до відзначення 90-ої річниці Голодомору в 2022-2023 роках. Поширення інформації є важливим засобом підвищення обізнаности щодо Голодомору. Комітет Голодомору США просить відвідати оновлену мережеву сторінку Комітету Голодомору США www. ukrainegenocide.com. Щоб розпочати аґітацію у своєму місті або приєднатися до щомісячних конференц-дзвінків, сконтактуйтеся з Комітетом Голодомору США електронною поштою на адресу: .

Наше гасло, за яким ми спільно працюємо над поширенням світової обізнаности про цей нелюдський злочин, є чітким: „Україна пам’ятає – світ визнає!“


Надрукувати   E-mail