Готелю на Котячому Оці не буде?

Комісія з питань екології, земельних відносин та комунальної власності Кропивницької міської ради (голова комісії Валентина Яремчук) розглянула питання про дозвіл на будівницьтво готелю зверху на річечці, яка тече з озера Котяче Око в Лісопарковій і одностайно проголосувала проти!!!

Як повідомляє голова ГО «Озеленення Кропивницький» Надія Паливода, заявниця від "Грін-готель" співала красиву пісню про те, що жодного дерева вони не зрубають, а річечку, яка там тече, й болото, вони не зачекплять, і все зроблять красиво. При цьому на їхньому проєкті намальована одноповерхова будівля, і навколо неї 200 квадратних метів голої плитки.

Отаке…Називається: "Ви головне дайте дозвіл, а там хоч і трава не рости".

Цікаво, що тут же, поруч, за 30 метрів, ще один шукач пригод подав заявку будувати готель (міні-готель на 4 кімнати з басейном.... обгороджений, а жить в ньому буде, звісно, він).

Начальрник управління архітектури Ірина Мартинова, яка раніше погодила будівництво, бо зонування Р2 дозволяє будівництво готелів, цього разу наголошувала, що рішення про виділення землі в 2010 році було прийняте З ПОРУШЕННЯМ генерального плану,

Член комісії Олександр Шамардін підкреслив, що саме це порушення містобудівного законодавства і має бути підставою для того, щоб не голосувати за будівництво "готелів".

 Голові комісії Валентина Яремчук стала на позицію, що якщо не погоджувати будівництво в Лісопарковій – то ВСІМ не погоджувати, незважаючи на їх красиві обіцянки.

 Ці рішення ще будуть розглядатися на найближчій сесії. Отож, ГО продовжує збирати підписи, щоб запустити в дію механізм громадських слухань стосовно повернення тимчасово окупованої Лісопаркової у власність громади.

На це питання звернув увагу і міський голова Андрій Райкович, доручивши відповідним службам підготувати його на розгляд сесії так. Аби у жодному випадку не порушувались права і інтереси громади.

А тим часом: Міська влада Кропивницького у судовому порядку планує забирати земельні ділянки в орендарів, які багато років поспіль не доглядають за ними. В обласному центрі є низка ділянок, які взяли в оренду, обгородили парканами і полишили. Десятками років такі території заростають бур’янами та чагарниками, а часто навіть перетворюються на смітники. Багато занедбаних територій знаходяться просто у центрі міста…


Надрукувати   E-mail