Хакатон нам у поміч!

Один із сервісів, який було розроблено на грудневому хакатоні "SmartKrop", уже можна спробувати у використанні! Зараз саме час подавати заяви на реєстрацію дитини до першого класу. І у цьому вам допоможе новий освітній сервіс управління освіти міської ради міста Кропивницького, який можна знайти за цим посиланням: https://krop.osvita-mrk.gov.ua/ (або на сайті міськради у розділі "Громадянам" – "Електронні сервіси").

Сервіс дає можливість батькам визначити школу, закріплену за місцем проживання дитини, дізнатися про умови навчання в ній і подати документи для зарахування в режимі онлайн (що дуже важливо в умовах карантину!)

Розробник ІТ-продукту Володимир Корзоватих, який був учасником хакатону, створив сервіс на основі даних про території, закріплені за освітніми закладами, що має в розпорядженні міське управління освіти.

Реєтрація дітлашні до школи працює поки не дуже якісно, підтвердження чому відгуки батьків, які вже скористалися сервісом: https://www.facebook.com/groups/532627086909960/permalink/1442874452551881/ Але це нормальний процес, нічого зі старту ідеальним не буває. У міській раді мені повідомили, що розробник вже читає відгуки і працює над виправленням недоліків.

Водночас мені дуже сумно, що ні управління освіти, ні міська рада міста Кропивницького досі не хизуються розробкою. Так, це не інноваційний інструмент на фоні інших міст, але хороше нововведення на рівні Кропивницького! ОК, буду хвастатися хоч я, а то ніхто й не знатиме про успіхи Кропа!

Світлана Дубина-Литвиненко


Надрукувати   E-mail