Хто буде директором психоневрологічного інтернату?

З великою ймовірністю це нетривіальне питання буде винесене на розгляд наступної сесії обласної ради. Посеред січня її комісія з власності розглянула питання про керівника Кропивницького психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням та рекомендувала сесії обласної ради затвердити керівника цього закладу.

У проєкті рішення, розміщеному на сайті облради, пропонується на посаду директора Кропивницького психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням призначити Наталію Миколаївну Щіголь та відповідно укласти з нею контракт строком на три роки.

У той же час заступник голови обласної організації Партії пенсіонерів України Анатолій Перевозник розповсюдив звернення до депутатів, де сказано, що комісія з питань власності обласної ради недостатньо вивчила стан справ в інтернаті та поверхово підійшла до підготовки матеріалів на сесію обласної ради про призначення керівника даного закладу.

У зверенні зокрема сказано: «До обласної організації Партії пенсіонерів України звернулися підопічні Кропивницького психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням, а також учасники АТО, які проживають у містах і районах області, щодо стану справ та майбутнього керівника цього комунального закладу. Із серпня 2020 року тут тимчасово виконує обов’язки керівника С.А. Яковенко. За цей короткий час в інтернаті відбулося ряд позитивних змін. Зокрема, почалися ремонтні роботи в житлових приміщеннях і корпусах, де багато років нічого не робилося, покращилось та урізноманітнилось харчування, були придбані та встановлені в кожному корпусі телевізори, відремонтований автобус, який не працював довгий час. На роботу був прийнятий лікар-фтизіатр та медична сестра, в інтернаті вживаються необхідні карантинні заходи, придбані медичні маски та антисептики. Для підопічних і колективу розгляд на комісії обласної ради питання про нового керівника інтернату стала повною несподіванкою. Тим більше, що до уваги не взята думка підопічних, працівників закладу: ніхто з членів комісії не спілкувався з ними, нікого з інтернату не запросили на засідання комісії, де б розповіли про претензії до нинішнього виконуючого обов’язки керівника, який, на думку підопічних та працівників закладу, за багато років існування даного закладу став ефективним господарем та по-справжньому піклується про підопічних і колектив.

Тим більше, що Яковенко С.А. – учасник АТО, має державні нагороди, відзнаки Кіровоградської облдержадміністрації і обласної ради, великий досвід спілкування з людьми. Невже сьогодні державна політика щодо підтримки учасників АТО після обрання нових місцевих рад змінилася?»

Автор звернення від імені обласної організації Партії пенсіонерів, до якої приєдналося також об' єднання ветеранів у Кіровоградській області "Ніхто Крім Нас" закликають депутатів поки не включати до порядку денного чергової сесії обласної ради це питання, та доручити відповідним комісіям додатково вивчити його.

Від редакції: У проєкті згаданого рішення дивує одне з визначень: констатується, що керівник закладу призначається відповідно до ряду нормативних документів і …заяви Н.М. Щіголь. Хіба заява людини може служити підставою для її призначення на посаду? Очевидно ж – насамперед компетентність, авторитет, відповідна освіта, професійний досвід.

А тим часом: Учора, під час щопонеділкової апаратної наради, міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив соціальним службам міської ради, управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення проінспектувати усі соціальні заклади, притулки та гуртожитки. Також поставив завдання провести повторну реєстрацію усіх закладів соціального спрямування. Ясна річ, це викликано трагічними подіями у Харкові.


Надрукувати   E-mail