Крісло начальниці міського управління освіти захиталось

Днями відбулася зустріч голови обласної військової державної адміністрації Андрія Райковича із представниками ініціативної групи – авторами петиції про відсторонення від посади начальниці міського управління освіти Лариси Костенко. Про результати розповіла учасниця зустрічі Євгенія Захарченко.

Вона зазначила, що готує кілька звернень, розділивши окремо освітні, господарські та фінансові питання. Їх перевірятиме в межах своєї компетенції комісія, яку буде створено наказом голови ОВДА. Андрій Райкович пообіцяв, що зустрінеться з головами фракцій міської ради, збере їх на погоджувальну раду для обговорення питання винесення петиції на розгляд сесії. Фінансовий аудит діяльності управління освіти має бути проведений управлінням фінконтролю (

– Отут у мене серйозні сумніви, – зауважила Євгенія Захарченко, – у неупередженості, але держаудитслужба теж не є неупередженою, бо голова управління підписувала петицію про оголошення подяки Костенко.

Заяву про виділення коштів на укриття зареєстрували. Андрій Павлович повідомив, що ОВДА також вже направила звернення з приводу укриттів до Кабміну.

Ось що сказав Андрій Райкович про цю зустріч: «З батьківським активом обласного центру комунікуємо давно. Освітній простір – це завжди гострі питання. Але у більшості випадків знаходились адекватні рішення. Школа – це дзеркало суспільства. Тому важливо чути обидві сторони. І діяти виключно в рамках законодавства. У «Батьківської ради» є низка питань до міського управління освіти. Заради об’єктивності запросив обласний департамент освіти, а також керівництво Кропивницької міськради. Домовились покроково проаналізувати порушені проблеми. Багато часу на розкачку не дав. Тиждень, щоб мати аргументовані, професійні відповіді на порушені питання».

Отож, тиждкнь. Чи будуть об’єктивними перевіряючі, враховуючи багаторічні приязні стосунки Лариси Давидівни і з Ельзою Лешенко, і з керівниками фінансового сектору? Навряд, якщо вчителі мовчатимуть і далі.

Вл. інф.


Надрукувати   E-mail