Ми знаємо, що таке тяжко. Але у нас є ми!

Минуло десять днів з річниці створення нашої громадської організації "Серця Матерів Кіровоградщини".

У буремному 2014 році, в листопаді, постав намет на площі Богдана Хмельницького, спочатку менший, потім більший, спочатку (як думалось) днів на десять, а вийшло, що на сім місяців. Встановлено його було небайдужими людьми і для небайдужих. В країні почалася війна, війна не на життя, а на смерть, з тими, хто ще вчора брехливо називав себе "братами", а сам плекав підступні плани захопити і знищити Україну.

Росія напала підло і Україна, де ті ж російські агенти розвалили задовго до того армію, могла б зламатися, якби не отакі прості люди, які по всій країні, в авральному порядку, не почали створювати патріотичні осередки, де акумулювалася допомога і розсилалася по всій лінії фронту.

От і в нашому наметі збиралися ті, хто всім серцем вболівав за подальшу долю Батьківщини. Кинули клич і потягнулась вервичка людей з різним добром, якого так потребували там, на Сході, де точилися запеклі бої. Перераховувати не буду, але необхідно було Все, адже там не було нічого...

Тоді думалося, що це не надовго, ну, до осені, поки листя впаде, ну ще на місяць-другий... А війна тягнеться уже сьомий рік...

Не буду перераховувати поіменно, хто входив і входить до нашої волонтерської організації. Людей багато і всі вони об'єднані однією благородною і важливою метою – допомогти Україні перемогти ворога, стати процвітаючою і сильною. 

Я хочу привітати всіх причетних, звернутися до вас із словами підтримки – ми знаємо, що таке тяжко, ми знаємо, що це таке, коли немає сил і опускаються руки і плечі, але... У нас є ми! Ті, хто завжди підтримає, заспокоїть, підштовхне – до нових дій, до нових справ, до нової надії.

Тримаймося, любі! Адже ми того варті і стоїмо на варті!

Тетяна Бородіна


Надрукувати   E-mail